Trgovanje - Vesti za decembar 2012 godine

28.12.2012.Rešenje o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - Kopaonik a.d. , Kuršumlija - KOPK
27.12.2012.Rešenje o prestanku privremene obustave trgovanja i isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex - GIP Građevinar a.d. , Bačka Palanka - GIPG
21.12.2012.Rešenje o isključenju akcija sa Open Market i uključenju akcija na MTP Belex, izdavaoca - Uljaricakoop a.d. , Beograd - ULJR
21.12.2012.Rešenje o isključenju akcija sa Open Market i uključenju akcija na MTP Belex, izdavaoca - BAS a.d. , Beograd - BASB
21.12.2012.Rešenje o isključenju akcija sa Open Market i uključenju akcija na MTP Belex, izdavaoca - Jugoslovenski fond za žita a.d. , Beograd - JUFZ
21.12.2012.Rešenje o isključenju akcija sa Open Market i uključenju akcija na MTP Belex, izdavaoca - Usluga a.d. , Beograd - USLU
20.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - Srbija a.d. , Kragujevac - SRBK
18.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - ABS Minel Trafo a.d. , Mladenovac - MNLT
18.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - Zlatibor a.d. , Zlatibor - ZLZL
18.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - Vunil a.d. , Leskovac - VUNL
12.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa Open Market, tržišni segment Open Market akcije - Maglić a.d. , Maglić - MGLC
11.12.2012.Odluka o prestanku privremene obustave i organizovanju nastavka trgovanja akcijama na MTP Belex, tržišni segment MTP akcije, izdavaoca - Enikon a.d. , Loznica - ENKN
11.12.2012.Rešenje o prestanku privremene obustave i organizovanju nastavka trgovanja akcijama na OPEN MARKET, tržišni segment OPEN MARKET akcije, izdavaoca - Vodoprivredno preduzeće a.d. , Ćuprija - VDPC
10.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - Neobus a.d. , Novi Sad - NBUS
06.12.2012.Rešenje o prestanku privremene obustave trgovanja i isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - Žabaljska trgovina a.d. , Žabalj - ZATR
04.12.2012.Rešenje o isključenju akcija izdavaoca sa MTP Belex, tržišni segment MTP akcije - Asv Drina a.d. , Bajina Bašta - ASVD

Arhiva vesti

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Vrednost734,98
Promena4,25
% 0,58%
18.06.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,1750
USD/RSD101,9101
Izvor NBS, 18.06.2018.
Tržišna kapitalizacija - 18.06.2018.
531.362.180.261 RSD
4.496.400.933 EUR
Vesti sa Berze
15.06.2018.
Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
15.06.2018.
Kurs "Tehnička analiza u dilerskoj sobi" - 9. i 10. oktobra
11.06.2018.
Sumarni podaci o ekonomiji Srbije na stranicama MMF-a
Poslednje vesti
18.06.2018.
Odluka o usvajanju izveštaja o reviziji - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Ažurirani informatori - 18.06.2018
18.06.2018.
Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Odluka o raspodeli dobiti ili pokriću gubitka - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Goč a.d. , Trstenik