Trgovanje - Vesti za avgust 2013 godine

28.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Pivara Niš a.d. , Niš - PNISPB
28.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Pivara Niš a.d. , Niš - PNIS
28.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa OPEN MARKET - Žitopromet Mlinpek a.d. , Stara Pazova - ZMLP
22.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Silos a.d. , Kovin - SILK
21.08.2013.Isključenje akcija sa Open Market i uključenje akcija na MTP Belex - Polet a.d. , Novi Pazar - PLNP
21.08.2013.Isključenje akcija sa Open Market i uključenje akcija na MTP Belex - AMS Osiguranje a.d. , Beograd - AMSOPB
21.08.2013.Isključenje akcija sa Open Market i uključenje akcija na MTP Belex - Standard Novi Sad a.d. , Novi Sad - STNS
20.08.2013.Odluka o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - Vodoterma a.d. , Beograd - VDTR
16.08.2013.Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - Galpres a.d. , Leskovac - GLPR
13.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa OPEN MARKET - Frikom a.d. , Beograd - FRKM
13.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Jedinstvo a.d. , Seleuš - JDSE
12.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Vetfarm a.d. , Beograd
09.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Komgrap a.d. , Beograd - KMBG
08.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Napred a.d. , Valjevo - NPVA
05.08.2013.Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - Dunav Grocka a.d. , Grocka - DNVG
05.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Kofeniks hemija a.d. , Kosjerić - KFKS
05.08.2013.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Vez i rublje a.d. , Novi Sad - VEZR
01.08.2013.Odluka o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - Komgrap a.d. , Beograd - KMBG
01.08.2013.Odluka o prestanku privremene obustave i organizovanju nastavka trgovanja akcijama na MTP Belex - Banat a.d. , Banatski Karlovac - BANT

Arhiva vesti

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Vrednost734,98
Promena4,25
% 0,58%
18.06.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,1750
USD/RSD101,9101
Izvor NBS, 18.06.2018.
Tržišna kapitalizacija - 18.06.2018.
531.362.180.261 RSD
4.496.400.933 EUR
Vesti sa Berze
15.06.2018.
Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
15.06.2018.
Kurs "Tehnička analiza u dilerskoj sobi" - 9. i 10. oktobra
11.06.2018.
Sumarni podaci o ekonomiji Srbije na stranicama MMF-a
Poslednje vesti
18.06.2018.
Odluka o usvajanju izveštaja o reviziji - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Ažurirani informatori - 18.06.2018
18.06.2018.
Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Odluka o raspodeli dobiti ili pokriću gubitka - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Goč a.d. , Trstenik