Trgovanje - Vesti za septembar 2014 godine

25.09.2014.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Župa turističko preduzeće a.d. , Kruševac - ZUPK
25.09.2014.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Informativni centar a.d. , Priboj - INFC
22.09.2014.Odluka o promeni raspona zone fluktuacije za naredno trgovanje akcijama izdavaoca - God a.d. , Đunis - GODD
22.09.2014.Isključenje akcija sa Open Market i uključenje akcija na MTP Belex - Komgrap a.d. , Beograd - KMBGR
15.09.2014.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Over Atlantic Holding a.d., Beograd - TELT
12.09.2014.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Agros a.d. , Opovo - AROP
11.09.2014.Odluka o promeni raspona zone fluktuacije za naredno trgovanje akcijama izdavaoca - Agrovršac a.d., Vršac - AGVR
05.09.2014.Rešenje o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - Hotel Prag a.d. , Beograd - PRAG
03.09.2014.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Jasen a.d., Kraljevo - JSKR

Arhiva vesti

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Vrednost734,98
Promena4,25
% 0,58%
18.06.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,1750
USD/RSD101,9101
Izvor NBS, 18.06.2018.
Tržišna kapitalizacija - 18.06.2018.
531.362.180.261 RSD
4.496.400.933 EUR
Vesti sa Berze
15.06.2018.
Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
15.06.2018.
Kurs "Tehnička analiza u dilerskoj sobi" - 9. i 10. oktobra
11.06.2018.
Sumarni podaci o ekonomiji Srbije na stranicama MMF-a
Poslednje vesti
18.06.2018.
Odluka o usvajanju izveštaja o reviziji - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Ažurirani informatori - 18.06.2018
18.06.2018.
Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Odluka o raspodeli dobiti ili pokriću gubitka - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Goč a.d. , Trstenik