Dnevni izveštaj

    21.02.2019. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO377.466.4703.195.088192
    Listing374.518.8923.170.138148
    Prime akcije49.026.302414.986143
    Prime obveznice322.844.4002.732.7371
    Standard akcije2.648.19022.4164
    Open market2.947.57824.95044
    MTP6.771.24057.31623
    UKUPNO384.237.7103.252.404215
    Cena % Promet
    TIGR3310,005.940
    KMBN2.5005,262.499.940
    AERO6653,1043.065.395
    Cena % Promet
    ENHL600-3,23112.200
    NIIS684-0,155.838.127
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost680,63
    Promena9,84
    % 1,47%
    21.02.2019. 14:01:00Detaljnije
    EUR/RSD118,1396
    USD/RSD104,2255
    Izvor NBS, 21.02.2019.
    Tržišna kapitalizacija - 21.02.2019.
    496.108.460.846 RSD
    4.199.340.956 EUR
    Vesti sa Berze
    20.02.2019.
    Rešenje o prestanku statusa člana Berze Sinteza Invest Group a.d., Beograd- 20.02.2019.
    13.02.2019.
    Odluka o dužini trajanja faza trgovanja u okviru metode trgovanja hartijama od vrednosti na segmentima regulisanog tržišta i MTP Belex- 13.02.2019.
    01.02.2019.
    BELEX Monthly Report - January 2018
    Poslednje vesti
    21.02.2019.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Trayal Korporacija u restrukturiranju a.d. , Kruševac
    21.02.2019.
    Sazivanje Skupštine akcionara - Trayal Korporacija u restrukturiranju a.d. , Kruševac
    21.02.2019.
    Obaveštenje fizičkog lica o značajnom učešću - STUP Vršac a.d. , Vršac
    21.02.2019.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Kozara a.d. , Banatsko Veliko Selo
    20.02.2019.
    Rešenje o prestanku statusa člana Berze Sinteza Invest Group a.d., Beograd- 20.02.2019.