Dnevni podaci - 22.10.2018.

22.10.2018. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO1.121.340.1139.463.688201278.302.768.640
Listing1.087.594.7639.178.890180218.156.787.240
Prime akcije31.718.188267.690176178.759.244.290
Prime obveznice1.055.876.5758.911.20140
Standard akcije00039.397.542.950
Open market33.745.350284.7982160.145.981.400
Open market akcije33.745.350284.7982160.145.981.400
MTP825.9766.97124240.939.612.888
MTP akcije825.9766.97124240.939.612.888
MTP obveznice0000
UKUPNO1.122.166.0899.470.659225519.242.381.528

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15739,450,500,0765.012.448
BELEXline1.550,922,170,1465.092.448

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO3110433197
MTP539901824

Učešće stranih investitora
FIS43,03%
b-FIS3,13%
s-FIS82,92%
FIB0,01%
FIT2,56%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
M&V Investments a.d. , Beograd1,99%23,67%
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,25%22,28%
Societe Generale Banka Srbija a.d., Beograd1,74%19,42%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Komercijalna banka a.d. , Beograd39,58%35,75%
Ilirika investments a.d. , Beograd27,08%27,31%
M&V Investments a.d. , Beograd14,58%16,92%
Vrednost739,45
Promena0,50
% 0,07%
22.10.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,4887
USD/RSD102,9084
Izvor NBS, 22.10.2018.
Tržišna kapitalizacija - 22.10.2018.
519.242.381.528 RSD
4.382.210.131 EUR
Vesti sa Berze
01.10.2018.
Pre tačno 13 godina prvi put je objavljena vrednost indeksa BELEX15
01.10.2018.
BELEXsentiment za oktobar 2018. godine
01.10.2018.
BELEX Monthly Report - Septembar 2018
Poslednje vesti
22.10.2018.
Ažurirani informatori - 22.10.2018
22.10.2018.
Rešenje o smanjenju broja akcija uključenih na Standard Listing regulisanog tržišta - Jedinstvo a.d. , Sevojno
22.10.2018.
Sazivanje Skupštine akcionara DOPUNA - Podunavlje a.d. , Čelarevo
22.10.2018.
Sazivanje Skupštine akcionara - Peščara a.d. , Subotica
22.10.2018.
Obaveštenje o odluci odbora direktora o sazivanju skupštine akcionara - Peščara a.d. , Subotica