Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    27.06.2016. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO70.254.294566.78171
    Listing66.459.159536.16443
    Prime akcije6.381.10251.48041
    Prime obveznice59.799.057482.4331
    Standard akcije279.0002.2511
    Open market3.795.13530.61828
    MTP1.616.32713.04035
    UKUPNO71.870.621579.821106
    Cena % Promet
    JMBN4.87021,4543.830
    SJPT7903,9511.850
    TIGR1091,871.090
    Cena % Promet
    FITO2.411-9,02723.150
    DNOS900-5,2624.300
    ALFA31.000-3,13279.000
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost602,06
    Promena2,03
    % 0,34%
    28.06.2016. 09:46:52Detaljnije
    EUR/RSD123,7963
    USD/RSD111,9012
    Izvor NBS, 28.06.2016.
    Tržišna kapitalizacija - 27.06.2016.
    645.198.513.538 RSD
    5.205.182.553 EUR
    Vesti sa Berze
    15.06.2016.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
    01.06.2016.
    BELEXsentiment za jun 2016. godine
    23.05.2016.
    Obveznice RS na Berzi
    Poslednje vesti
    27.06.2016.
    Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Kavim Raška a.d., Raška
    27.06.2016.
    Odluka o usvajanju izveštaja revizora - Veterinarska stanica Šabac a.d. , Šabac
    27.06.2016.
    Obaveštenje akcionarima - Sazivanje Skupštine - Bezdan poljoprivredno preduzeće a.d. , Bezdan
    27.06.2016.
    Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - ZIF Fima SEE Activist a.d. , Beograd
    27.06.2016.
    Odluka o raspodeli dobiti ili pokriću gubitka - Veterinarska stanica Šabac a.d. , Šabac