Dnevni izveštaj

    05.07.2022. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO18.956.830161.47776
    Listing3.714.16431.63843
    Prime akcije2.017.93217.18935
    Prime obveznice1.603.13213.6566
    Standard akcije93.1007932
    Open market15.242.666129.83933
    MTP565.0004.8132
    UKUPNO19.521.830166.29078
    Cena % Promet
    DNOS1.4013,9314.191.690
    Cena % Promet
    MTLC1.690-0,5993.100
    NIIS598-0,331.260.980
    AERO1.499-0,07756.952
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost838,65
    Promena-5,16
    % -0,61%
    06.07.2022. 11:42:03Detaljnije
    EUR/RSD117,4015
    USD/RSD114,5157
    Izvor NBS, 06.07.2022.
    Tržišna kapitalizacija - 05.07.2022.
    490.284.309.817 RSD
    4.176.307.575 EUR
    Vesti sa Berze
    01.07.2022.
    BELEX Monthly Report - June 2022
    01.07.2022.
    BELEXsentiment za jul 2022. godine
    16.06.2022.
    Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEXline - 16.06.2022.
    Poslednje vesti
    06.07.2022.
    Izveštaj o preuzimanju akcija - Severtrans a.d. , Sombor
    06.07.2022.
    Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Mitrosrem a.d. , Sremska Mitrovica
    06.07.2022.
    Odluka o raspodeli dobiti za 2021. godinu - Zavod za sudska veštačenja a.d. , Novi Sad
    06.07.2022.
    Odluka o usvajanju finansijskih zveštaja za 2021 godinu - Zavod za sudska veštačenja a.d. , Novi Sad
    06.07.2022.
    Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja za 2021 godinu - Zavod za sudska veštačenja a.d. , Novi Sad