Dnevni izveštaj

    24.11.2017. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO159.727.6581.338.101254
    Listing124.161.0121.040.145215
    Prime akcije5.936.01549.728208
    Prime obveznice107.402.000899.7491
    Standard akcije10.822.99790.6686
    Open market35.566.646297.95639
    MTP1.918.43516.07119
    UKUPNO161.646.0931.354.173273
    Cena % Promet
    SJPT4347,69790.584
    VZAS1847,60689.720
    AERO1.4361,134.412.507
    Cena % Promet
    NIIS701-0,57732.924
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost739,41
    Promena3,22
    % 0,44%
    24.11.2017. 14:01:00Detaljnije
    EUR/RSD119,3689
    USD/RSD100,7247
    Izvor NBS, 24.11.2017.
    Tržišna kapitalizacija - 24.11.2017.
    543.331.028.013 RSD
    4.551.696.698 EUR
    Vesti sa Berze
    13.11.2017.
    Održana 16. Međunarodna konferencija
    01.11.2017.
    BELEXsentiment za novembar 2017. godine
    01.11.2017.
    BELEX Monthly Report - Oktobar 2017
    Poslednje vesti
    24.11.2017.
    Rešenje o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - FAP a.d. , Priboj - FAPP
    24.11.2017.
    Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Lipa a.d. , Novi Pazar
    24.11.2017.
    Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Milan Blagojević intertrans a.d. , Lučani
    23.11.2017.
    Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO17168
    23.11.2017.
    Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO17167