Glasajte za
    BELEXsentiment

    Dnevni izveštaj

    27.02.2017. Promet
    RSD
    Promet
    EUR
    Broj
    trans
    REGULISANO30.981.455249.931318
    Listing29.117.627234.896287
    Prime akcije13.502.148108.924276
    Prime obveznice12.647.135102.0261
    Standard akcije2.968.34423.94610
    Open market1.863.82815.03631
    MTP6.825.26055.06048
    UKUPNO37.806.715304.992366
    Cena % Promet
    TKVO774,0585.000
    NIIS7601,203.970.085
    JMBN4.3360,84477.000
    Cena % Promet
    PRGS25-10,7112.500
    FITO2.655-2,03185.878
    JESV4.000-1,2344.000
    Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

    Listing

    Vrednost716,75
    Promena0,95
    % 0,13%
    27.02.2017. 14:01:00Detaljnije
    EUR/RSD123,9598
    USD/RSD117,3306
    Izvor NBS, 27.02.2017.
    Tržišna kapitalizacija - 27.02.2017.
    565.413.299.095 RSD
    4.561.263.402 EUR
    Vesti sa Berze
    21.02.2017.
    Odluka o visini naknada i pretplata - kursevi i Bilten Beogradske berze
    08.02.2017.
    BELEX Monthly Report - Jan 2017
    06.02.2017.
    BELEXsentiment za februar 2017. godine
    Poslednje vesti
    27.02.2017.
    Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO17150
    27.02.2017.
    Konsolidovani finansijski izveštaji za 2016. godinu - NIS a.d., Novi Sad
    27.02.2017.
    NIS objavljuje revidirane kosolidovane finansijske izveštaje za 2016 godinu - NIS a.d., Novi Sad
    27.02.2017.
    Rešenje o povećanju broja uključenih dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - RSO16142
    27.02.2017.
    Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - Farmacoop a.d. , Novi Sad