Dnevni podaci - 15.08.2018.

15.08.2018. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO46.073.751390.366188276.660.519.203
Listing26.339.622223.166179217.497.760.969
Prime akcije24.911.767211.068171179.395.754.977
Prime obveznice357.9603.03310
Standard akcije1.069.8959.065738.102.005.992
Open market19.734.129167.200959.162.758.234
Open market akcije19.734.129167.200959.162.758.234
MTP129.2301.0954241.787.456.388
MTP akcije129.2301.0954241.787.456.388
MTP obveznice0000
UKUPNO46.202.981391.460192518.447.975.591

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15734,61-6,49-0,8845.714.191
BELEXline1.525,77-9,46-0,6245.715.791

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO329144187
MTP55230124

Učešće stranih investitora
FIS61,86%
b-FIS33,61%
s-FIS90,12%
FIB50,00%
FIT61,77%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Momentum Securities a.d. , Novi Sad1,60%60,64%
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd0,80%15,81%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad2,66%8,22%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd25,00%27,62%
Ilirika investments a.d. , Beograd25,00%26,00%
Convest a.d. , Novi Sad12,50%19,35%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad12,50%19,35%
Vrednost734,61
Promena-6,49
% -0,88%
15.08.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,0272
USD/RSD104,2091
Izvor NBS, 15.08.2018.
Tržišna kapitalizacija - 15.08.2018.
518.447.975.591 RSD
4.392.614.377 EUR
Vesti sa Berze
14.08.2018.
Prestanak privremene obustave trgovanja i nastavak trgovanja
14.08.2018.
Odluka o privremenoj obustavi trgovanja hartijama od vrednosti na svim segmentima Regulisanog tržišta i MTP Belex
02.08.2018.
Prospekt za javnu ponudu akcija i uključenje na Regulisano tržište na engleskom jeziku - Fintel energija a.d. Beograd
Poslednje vesti
15.08.2018.
Polugodišnji konsolidovani izveštaj za 2018. godinu - Energoprojekt industrija a.d. , Beograd
15.08.2018.
Polugodišnji izveštaj za 2018. godinu - Energoprojekt industrija a.d. , Beograd
15.08.2018.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Tehnika a.d. , Vršac - THNK
15.08.2018.
Odluka o izmenama Statuta - Aerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd
15.08.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Aerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd