Dnevni podaci - 19.01.2018.

19.01.2018. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO30.420.373256.714692294.633.205.074
Listing27.581.801232.760676231.154.772.878
Prime akcije17.809.911150.296670193.144.806.658
Prime obveznice9.457.89079.81410
Standard akcije314.0002.650538.009.966.220
Open market2.838.57223.9541663.478.432.196
Open market akcije2.838.57223.9541663.478.432.196
MTP1.508.47012.73012257.699.484.701
MTP akcije1.508.47012.73012257.699.484.701
MTP obveznice0000
UKUPNO31.928.843269.444704552.332.689.775

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15775,291,960,2520.798.483
BELEXline1.648,310,050,0020.804.983

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO318530691
MTP593520312

Učešće stranih investitora
FIS36,24%
b-FIS22,68%
s-FIS49,79%
FIB0,00%
FIT25,50%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd4,62%22,05%
Komercijalna banka a.d. , Beograd10,91%18,10%
CapitalOne a.d., Beograd0,07%15,55%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Erste bank a.d., Novi Sad29,17%48,40%
Euro fineks broker a.d. , Beograd25,00%40,48%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad8,33%7,93%
Vrednost775,29
Promena1,96
% 0,25%
19.01.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,4991
USD/RSD96,6078
Izvor NBS, 19.01.2018.
Tržišna kapitalizacija - 19.01.2018.
552.332.689.775 RSD
4.661.070.757 EUR
Vesti sa Berze
03.01.2018.
BELEX Monthly Report - December 2017
03.01.2018.
BELEXsentiment za januar 2018. godine
29.12.2017.
Rekordne vrednosti indeksa Berze krajem 2017. godine
Poslednje vesti
19.01.2018.
Obaveštenje o nepostojanju namere sprovođenja posupka ponude za preuzimanje akcija izdavaoca Energoprojekt garant a.d. , Beograd - Energoprojekt garant a.d. , Beograd
19.01.2018.
Ostale informacije - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
19.01.2018.
Ostale informacije - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
19.01.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
19.01.2018.
Obaveštenje o nepostojanju namere sprovođenja postupka ponude za preuzimanje izdavaoca Energoprojekt garant a.d. , Beograd - Energoprojekt holding a.d. , Beograd