Dnevni podaci - 26.01.2023.

26.01.2023. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO5.695.88848.52786404.998.545.275
Listing2.072.21417.65449191.850.334.082
Prime akcije1.081.8249.21725191.850.334.082
Prime obveznice990.3908.438240
Open market3.623.67430.87237213.148.211.193
Open market akcije3.623.67430.87237213.148.211.193
Open market obveznice0000
MTP00010.556.758.874
MTP akcije00010.556.758.874
UKUPNO5.695.88848.52786415.555.304.149

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15840,76-11,12-1,312.729.533
BELEXline1.742,27-26,15-1,483.972.413

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO223925262
MTP9200000

Učešće stranih investitora
FIS0,53%
b-FIS0,44%
s-FIS0,62%
FIB0,00%
FIT0,44%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd13,95%19,50%
NLB Komercijalna banka a.d., Beograd25,58%17,88%
M&V Investments a.d. , Beograd8,72%13,31%

Vrednost840,76
Promena-11,12
% -1,31%
26.01.2023. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,3760
USD/RSD107,4773
Izvor NBS, 26.01.2023.
Tržišna kapitalizacija - 26.01.2023.
415.555.304.149 RSD
3.540.377.114 EUR
Vesti sa Berze
04.01.2023.
BELEXsentiment za januar 2023. godine
29.12.2022.
Odluka o razvrstavanju hartija od vrednosti na segmente regulisanog tržišta i MTP Belex
29.12.2022.
Objava opštih akata Beogradske berze a.d. Beograd
Poslednje vesti
26.01.2023.
Odluka o uključenju dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - Republika Srbija, Beograd - RSRES10B2033
26.01.2023.
Odluka o uključenju dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - Republika Srbija, Beograd - RSRES12B2035
26.01.2023.
Odluka o uključenju dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - Republika Srbija, Beograd - RSRES12B2034
26.01.2023.
Odluka o uključenju dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - Republika Srbija, Beograd - RSRES12B2033
26.01.2023.
Odluka o uključenju dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - Republika Srbija, Beograd - RSRES12B2032