Dnevni podaci - 25.04.2018.

25.04.2018. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO589.981.9284.991.007150288.184.657.611
Listing588.702.5104.980.183126224.296.269.472
Prime akcije18.991.957160.664113186.978.081.242
Prime obveznice530.119.6184.484.59620
Standard akcije39.590.935334.9231137.318.188.230
Open market1.279.41810.8232463.888.388.139
Open market akcije1.279.41810.8232463.888.388.139
MTP10.442.58088.34012253.867.889.395
MTP akcije10.442.58088.34012253.867.889.395
MTP obveznice0000
UKUPNO600.424.5085.079.347162542.052.547.006

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15746,634,720,6458.910.892
BELEXline1.573,925,330,3458.938.892

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO3310514148
MTP577410311

Učešće stranih investitora
FIS76,42%
b-FIS70,31%
s-FIS82,53%
FIB0,00%
FIT8,95%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Eurobank a.d., Beograd0,33%34,59%
Societe Generale Banka Srbija a.d., Beograd0,33%34,59%
Erste bank a.d., Novi Sad4,00%20,69%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Intercity broker a.d. , Beograd18,18%27,52%
Momentum Securities a.d. , Novi Sad9,09%25,41%
Komercijalna banka a.d. , Beograd31,82%22,48%
Vrednost746,63
Promena4,72
% 0,64%
25.04.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,2090
USD/RSD96,7499
Izvor NBS, 25.04.2018.
Tržišna kapitalizacija - 25.04.2018.
542.052.547.006 RSD
4.585.543.800 EUR
Vesti sa Berze
02.04.2018.
BELEX Monthly Report - March 2018
02.04.2018.
BELEXsentiment za april 2018. godine
30.03.2018.
Odluka o suspenziji primene Ugovora o market mejkingu u trgovanju hartijama od vrednosti - Veterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica
Poslednje vesti
25.04.2018.
Ažurirani informatori - 25.04.2018
25.04.2018.
Godišnji izveštaj za 2017. godinu - Tehnohemija a.d. , Sremska Mitrovica
25.04.2018.
Godišnji izveštaj za 2017. godinu - Senta - promet a.d. , Senta
25.04.2018.
Godišnji izveštaj za 2017. godinu - Loznicaelektro a.d. , Loznica
25.04.2018.
Godišnji izveštaj za 2017. godinu- Tržnica a.d. , Subotica