Dnevni podaci - 14.06.2024.

14.06.2024. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO8.561.92873.12957439.804.759.751
Listing7.222.51261.68937222.140.103.662
Prime akcije7.141.94861.00032222.140.103.662
Prime obveznice80.56468850
Open market1.339.41611.44020217.664.656.089
Open market akcije1.339.41611.44020217.664.656.089
Open market obveznice0000
MTP0008.399.133.533
MTP akcije0008.399.133.533
UKUPNO8.561.92873.12957448.203.893.284

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15985,48-6,70-0,687.533.351
BELEXline2.196,14-8,65-0,397.533.351

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO187723252
MTP7800000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd14,91%34,12%
NLB Komercijalna banka a.d., Beograd35,96%25,59%
Ilirika investments a.d. , Beograd5,26%20,89%

Vrednost985,48
Promena-6,70
% -0,68%
14.06.2024. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,0802
USD/RSD109,0132
Izvor NBS, 14.06.2024.
Tržišna kapitalizacija - 14.06.2024.
448.203.893.284 RSD
3.828.178.405 EUR
Vesti sa Berze
12.06.2024.
MREL obveznice Raiffeisen banke uključene na Open Market segment Regulisanog tržišta Beogradske berze a. d. Beograd
04.06.2024.
BELEXsentiment za jun 2024. godine
03.06.2024.
BELEX Monthly Report - May 2024.- 03.06.2024.
Poslednje vesti
14.06.2024.
Ažurirani informatori - 14.06.2024
14.06.2024.
Odluka o raspodeli dobiti za 2023. godinu - Iritel a.d. , Beograd
14.06.2024.
Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja za 2023. godinu - Iritel a.d. , Beograd
14.06.2024.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Iritel a.d. , Beograd
13.06.2024.
Obaveštenje promenama u značajnom učešću - Srbija Tis a.d. , Zaječar