Dnevni izveštaj

19.01.2018. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
REGULISANO30.420.373256.714692
Listing27.581.801232.760676
Prime akcije17.809.911150.296670
Prime obveznice9.457.89079.8141
Standard akcije314.0002.6505
Open market2.838.57223.95416
MTP1.508.47012.73012
UKUPNO31.928.843269.444704
Cena % Promet
DINNPB3.1503,11157.500
KMBN1.9201,0038.400
AERO1.7930,7914.406.839
Cena % Promet
MTLC2.012-2,19275.600
TIGR65-1,526.500
FITO2.800-0,282.637.600
Podaci se odnose samo na Regulisano tržište

Listing

Vrednost775,29
Promena1,96
% 0,25%
19.01.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,4991
USD/RSD96,6078
Izvor NBS, 19.01.2018.
Tržišna kapitalizacija - 19.01.2018.
552.332.689.775 RSD
4.661.070.757 EUR
Vesti sa Berze
03.01.2018.
BELEX Monthly Report - December 2017
03.01.2018.
BELEXsentiment za januar 2018. godine
29.12.2017.
Rekordne vrednosti indeksa Berze krajem 2017. godine
Poslednje vesti
19.01.2018.
Obaveštenje o nepostojanju namere sprovođenja posupka ponude za preuzimanje akcija izdavaoca Energoprojekt garant a.d. , Beograd - Energoprojekt garant a.d. , Beograd
19.01.2018.
Ostale informacije - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
19.01.2018.
Ostale informacije - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
19.01.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Doža Đerđ a.d., Bačka Topola
19.01.2018.
Obaveštenje o nepostojanju namere sprovođenja postupka ponude za preuzimanje izdavaoca Energoprojekt garant a.d. , Beograd - Energoprojekt holding a.d. , Beograd