Trgovanje - Vesti za mart 2018 godine

29.03.2018.Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO18176
29.03.2018.Uključenje na Open Market - Rimex a.d. , Beograd
28.03.2018.Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - Novopak a.d. , Beograd - NVPK
26.03.2018.Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO18175
23.03.2018.Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - TIZ a.d. , Zemun - TIZZ
23.03.2018.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Napredak a.d. , Požega - NPRP
19.03.2018.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Sreten Gudurić a.d. , Užice - SRGD
16.03.2018.Odluka o privremenoj obustavi trgovanja akcijama na MTP Belex - Jugoterm a.d., Merošina - JTMR
12.03.2018.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Župljanka a.d. , Aleksandrovac - ZPLJ
12.03.2018.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Forum - Plasman a.d. , Novi Sad - FRPLS
12.03.2018.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Vojvodina a.d. za izvođenje građevinskih radova, Novi Sad - VJNS
08.03.2018.Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Hotel Prag a.d. , Beograd - PRAG

Arhiva vesti

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Vrednost734,98
Promena4,25
% 0,58%
18.06.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,1750
USD/RSD101,9101
Izvor NBS, 18.06.2018.
Tržišna kapitalizacija - 18.06.2018.
531.362.180.261 RSD
4.496.400.933 EUR
Vesti sa Berze
15.06.2018.
Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
15.06.2018.
Kurs "Tehnička analiza u dilerskoj sobi" - 9. i 10. oktobra
11.06.2018.
Sumarni podaci o ekonomiji Srbije na stranicama MMF-a
Poslednje vesti
18.06.2018.
Odluka o usvajanju izveštaja o reviziji - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Ažurirani informatori - 18.06.2018
18.06.2018.
Odluka o usvajanju godišnjeg izveštaja - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Odluka o raspodeli dobiti ili pokriću gubitka - Goč a.d. , Trstenik
18.06.2018.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Goč a.d. , Trstenik